Borac savladao Vitez

897

U sklopu 5. kola Premijer lige BiH na Gradskom stadionu u Banjaluci Borac je savladao ekipu Viteza rezultatom 1:0. U preostala dva meča koja su igrana u istom terminu Široki je porazio Mladost sa 3:1, dok je Zrinjski slavio u Tuzli 2:0.

Borac je do vodstva na Gradskom stadionu došao preko Galešića koji je u 4. minuti bio siguran sa “kreča” za 1:0.

U drugom poluvremenu viđena je otvorena utakmica ali je rezultat ostao nepromijenjen pošto je napadač domaćih Mahir Karić promašio nekoliko odličnih šansi.

Borac – Vitez 1:0

U preostala dva meča koja su igrana u istom terminu Široki je porazio Mladost sa 3:1, dok je Zrinjski golovima Filipovića slavio u Tuzli 2:0.

Sastavi:

Borac: Avdukić, Galešić, Puzigaća, Radulović, Dujaković, Raspudić, Karić, Danilović, Janičić,
Veselinović, Mirković.

Vitez: Ćutahija, Stanić, Brekalo, Tipurić, Bibić, Karić, Ćosić, Miletić, Đerić, Šantić, Vranjić.