ATP Čelendžer Banjaluka: Treći dan takmičenja (raspored mečeva)

139

Trećeg dana takmičenja na 16. ATP Čelendžeru Banjaluka 2017, biće odigrani preostali mečevi prvog kola.

Ovi dueli trebali su da budu odigrani juče, ali su pomjereni za danas zbog kiše.

Izdvajamo meč između najboljeg juniora svijeta Miomira Kecmanovića iz Srbije i španskog tenisera Karlosa Tabernera, koji ne bi trebalo da počne prije 11 časova i 30 minuta.

Raspored i satnice mečeva za danas:

Centralni teren:

10.00 – Tomislav Brkić (Hrvatska) – Lorenco Gustino (Italija)

11.30 – Miomir Kecmanović (Srbija) – Karlos Taberner (Španija)

13.00 – Roberto Karbaljes Baena (Španija) – Andreas Hajder Mauer (Austrija)

14.00 – Ruben Gonzales (Filipini)/Hanter Riz (SAD) – Tomislav Brkić (BiH)/Milan Radojković (Srbija)

Teren 1:

10.00 – Filip Horanski (Slovačka) – Franjo Raspudić (Hrvatska)

11.00 – Maksimilijan Marterer (Njemačka) – Kimer Kopejans (Belgija)

12.30 – Kevin Kravic (Njemačka) – Zdenek Kolar ( Češka Republika)

14.00- Lorenco Gustino (Italija)/Pol Toledo Bedž (Španija) – Vaclav Šafranek (Češka Republika)/Nino Serdarušić (Hrvatska)

Teren 4:

10.00 – Hajme Munar (Španija) – Erik Krepaldi (Italija)

11.30 – Danilo Petrović (Srbija) – Ivan Gakov (Rusija)

13.00 – Sander Arends (Holandija)/Dino Marcan (Hrvatska) – Ivan Šabanov (Hrvatska)/Matej Šabanov(Hrvatska)

Teren 5:

10.00 – Pol Toledo Bedž (Španija) – Lukas Medler (Austrija)

11.00 – Peter Nađi (Mađarska) – Nino Serdarušić (Hrvatska)

12.30 – Blaž Rola (Slovenija) – Feliks Ožije Aliasim (Kanada)

14.00 – Rikardo Ojeda Lara (Španija)/Karlos Taberner (Španija) – Erik Krepaldi (Italija)/Elmar Ejupović(Njemačka)

Prvi nosilac na 16. ATP čelendžeru u Banjaluci je Španac Roberto Karbanjes Baena, 109. na svjetskoj rang listi.

Pobjednik Čelendžera koji traje do 17. septembra, osvojiće 80 bodova za svjetsku rang listu.

Oba polufinalna meča i finale prenosiće RTRS, javlja ova medijska kuća.

PODIJELI

Ostavi komentar

Unesite vaš komentar!
Unesite ime!