Zvezdi bod u Borisovu

581

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su večeras u gostima neriješeno 0:0 protiv BATE Borisova, u utakmici 5. kola H grupe Lige Evrope.

Pred 10.000 gledalaca na “Borisov areni”, Zvezda je pružila još jednu dobru partiju ove sezone na evropskoj sceni, a centimetri su je dijelili od pobjede, pošto je Milan Rodić u 50. minutu sjajnim udarcem pogodio prečku.

Lijevi bek crveno-bijelih imao je još dvije dobre šanse, u 72. i 90+3 minutu, a sjajnu priliku glavom propustio je i Ričmond Boaći u 87. minutu.

U drugom meču grupe, Keln je savladao Arsenal 1:0, pa će Zvezdi za prolaz u drugu fazu, 7. decembra u Beogradu, biti potrebna pobjeda protiv njemačkog tima ili bod, pod uslovom, da BATE ne pobijedi Arsenal u Londonu.

Na tabeli vodi Arsenal sa 10 bodova, Zvezda i Keln imaju po šest, a BATE pet, javlja Tanjug.