Borac slavio u Istri

395

Fudbaleri Borca trijumfom su započeli nastup na 4. po redu Arena kupu koji se do 31. januara održava u Medulinu.

Izabranici Igora Jankovića su danas rezultatom 1:0 savladali ekipu Hrvatskog dragovoljca, koja je uvrštena u takmičenje nakon odustajanja slovenačkog Aluminija, rezultatom 1:0, a jedini gol postigao je Dejan Glišić u 83. minutu nakon centaršuta Omara Pašagića.

„Crveno-plavi“ su mogli da stignu i do ubjedljivije pobjede, ali je pogodak Stefana Dujakovića poništen zbog ofsajd-pozicije, dok izgledne prilike u gol nisu pretvorili Dejan Zarić, već spomenuti Dujaković i Armin Mahović.

Treba reći i da je u našem timu debitovao član kadetske selekcije Vladimir Arsić, budućnost i projekat kluba, koji je opravdao ukazano povjerenje i veoma dobro odigrao 45 minuta.

Sljedeću utakmicu na turniru u Medulinu Borac će odigrati u srijedu, 24. januara, protiv Slavena iz Koprivnice.

BORAC – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 1:0

strijelac: 1:0 Glišić (83.), stadion: u Medulinu, gledalaca: 50, sudija: Vedran Jelenčić (Kastav).

BORAC: Savatović, Kunić, Radulović, Maksimović, Karić, Mahović, Čudić, Zekanović, Janičić, Grahovac, Bunić. Još su igrali: Vukliš, Glišić, Ojdanić, Pašagić, Dujaković, Majkić, Arsić, Burazor, Zarić, Kondić, Veselinović. Trener: Igor Janković.

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Gudelj, Šoša, Puljić, Pilipović, Jajčinović, Bilić, Čavar, Topuzović, Handžek, Čavić, Pejić. Još su igrali: Šolčić, Šoštek, Čoi, Filipović, Majstorović, Koletić, Androšević, Đurić, Žolnjak, Burić. Trener: Igor Pamić.