Repertoar bioskopa Cineplexx Palas od 04.10

95

Bioskop Cineplexx Palas od četvrtka, 04. oktobra ima novi repertoar sa četiri nova filma.

Venom 3D – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Ruben Fleischer

Glumci: Tom Hardy, Riz Ahmed, Michelle Williams

Žanr: akcija, horor, SF

Trajanje: 112 min.

Termini: 17:45, 20:00, 22:15 + sub/ned 12:45

Zvijezda je rođena – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Bradley Cooper

Glumci: Bradley Cooper, Lady Gaga

Žanr: drama, muzički

Trajanje: 135 min.

Termini: 19:30, 22:00

Večernja škola – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Malcolm D. Lee

Glumci: Kevin Hart, Tiffany Haddish, Keith David, Mary Lynn Rajskub

Žanr: komedija

Trajanje: 111 min.

Termini: 17:15, 20:30, 22:35 + sub/ned 15:00

Kondorito: Avantura u svemiru – NOVO NA REPERTOARU

Režiser: Alex Orrelle, Eduardo Schuldt

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 88 min.

Termini: 16:00 + sub/ned 12:30

Blackkklansman

Režiser: Spike Lee

Glumci: John David Washington, Adam Driver, Laura Harrier

Žanr: biografski, komedija, krimi

Trajanje: 135 min.

Termini: 21:00

Stopalići 3D sinh

Režiser: Karey Kirkpatrick, Jason Reisig

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 96 min.

Termini: 16:30, 18:30 + sub/ned 12:00, 14:00

Ubiti po viđenju

Režiser: Aleksandr Aravin

Glumci: Igor Petrenko, Aleksey Vertkov

Žanr: akcija

Trajanje: 95 min.

Termini: 19:00

Zlogonje

Režiser: Raško Miljković

Glumci: Mihajlo Milavić, Silma Mahmuti, Jelena Đokić

Žanr: avantura, fantazija

Trajanje: 89 min.

Termini: sub/ned 14:15

Johnny English 3: Ponovo u akciji

Režiser: David Kerr

Glumci: Rowan Atkinson, Olga Kurylenko, Jake Lacy, Ben Miller

Žanr: komedija

Trajanje: 100 min.

Termini: 16:15, 18:15, 20:15, 22:15 + sub/ned 14:15

Slatka mala tajna

Režiser: Paul Feig

Glumci: Blake Lively, Linda Cardellini, Anna Kendrick

Žanr: misterija, triler

Trajanje: 117 min.

Termini: 19:45

Predator: Evolucija

Režiser: Shane Black

Glumci: Boyd Holbrook, Yvonne Strahovski, Olivia Munn, Sterling K. Brown

Žanr: akcija, SF

Trajanje: 106 min.

Termini: 22:00

Tajni život mačaka 3D sinh

Režiser: Gary Wang

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 104 min.

Termini: 17:30 + sub/ned 11:45

Časna

Režiser: Corin Hardy

Glumci: Taissa Farmiga, Bonnie Aarons, Demián Bichir

Žanr: horor

Trajanje: 97 min.

Termini: 17:00

Tom i Bob: Misija spašavanja svijeta 3D sinh

Režiser: Victor Azeev

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 75 min.

Termini: sub/ned 11:15

Ringe ringe raja sinh

Režiser: Christopher Jenkins

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirana avantura

Trajanje: 91 min.

Termini: sub/ned 11:30

MEG: Predator iz dubina 3D

Režiser: Jon Turteltaub

Glumci: Ruby Rose, Jason Statham, Rainn Wilson

Žanr: akcija, horor, SF

Trajanje: 113 min.

Termini: sub/ned 13.45

Bijeli očnjak

Režiser: Alexandre Espigares

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirani

Trajanje: 87 min.

Termini: sub/ned 13:30

Hotel Transilvanija 3 3D sinh

Režiser: Genndy Tartakovsky

Glumci: sinhronizovano

Žanr: animirani, avantura

Trajanje: 97 min.

Termini: sub/ned 12:15

 

PODIJELI

Ostavi komentar

Unesite vaš komentar!
Unesite ime!