Repertoar bioskopa Cineplexx Palas od 29. novembra

70

Lovac ubica – NOVO NA REPERTOARU

  • Režiser: Donovan Marsh
  • Glumci: Gerard Butler, Gary Oldman, Common, Willem Dafoe
  • Žanr: triler
  • Trajanje: 121 min.
  • Termini: 16:30, 21:30

Knjižara – NOVO NA REPERTOARU

  • Režiser: Isabel Coixet
  • Glumci: Emily Mortimer, Bill Nighy, Patricia Clarkson
  • Žanr: drama
  • Trajanje: 112 min.
  • Termini: 19:15

Foxtrot – NOVO NA REPERTOARU

  • Režiser: Samuel Maoz
  • Glumci: Lior Ashkenazi, Sarah Adler, Yonaton Shiray
  • Žanr: drama
  • Trajanje: 112 min.
  • Termini: 17:45

Fantastičan dan na planeti zemlji sinh – NOVO NA REPERTOARU

  • Režiser: Peter Webber, Richard Dale, Lixin Fan
  • Žanr: dokumentarni
  • Trajanje: 95 min.
  • Termini: 16:45 + sub/ned 12:30, 14:30

Ciklus španske kinematografije

Termini: 21:00

Napomena: Ulaz slobodan

Grinč 3D sinh/2D titl

  • Režiser: Yarrow Cheney, Scott Mosier
  • Glumci: Milan Tubić, Nebojša Ilić, Mina Lazarević, Zoran Kesić
  • Žanr: animirani
  • Trajanje: 89 min.
  • Termini: 3D sinh u 17:00 + sub/ned 11:00, 13:00, 15:00; 2D titl u 19:45

Udovice

  • Režiser: Steve McQueen
  • Glumci: Viola Davis, Elizabeth Debicki, Jon Bernthal
  • Žanr: krimi, drama, triler
  • Trajanje: 129 min.
  • Termini: 16:15, 21:15

Overlord

  • Režiser: Julius Avery
  • Glumci: Wyatt Russell, Bokeem Woodbine, Pilou Asbak
  • Žanr: akcija, horor, misterija
  • Trajanje: 109 min.
  • Termini: 17:30, 21:45

Ono što nas ne ubije

  • Režiser: Fede Alvarez
  • Glumci: Claire Foy, Lakeith Stanfield, Sylvia Hoeks
  • Žanr: drama
  • Trajanje: 115 min.
  • Termini: 20:30

Čudesne zvijeri: Grindelwaldova zlodjela 3D

  • Režiser: David Yates
  • Glumci: Eddie Redmayne, Johnny Depp, Jude Law, Zoë Kravitz, Alison Sudol
  • Žanr: avantura, fantazija
  • Trajanje: 133 min.
  • Termini: 17:00, 19:30, 22:00 + sub/ned 14:30

Princeza i zmaj sinh

  • Režiser: Marina Nefedova
  • Glumci: sinhronizovano
  • Žanr: animirana avantura
  • Trajanje: 75 min.
  • Termini: 15:45 + sub/ned 12:00, 14:00

Južni vetar

  • Režiser: Miloš Avramović
  • Glumci: Miloš Biković, Miodrag Radonjić, Dragan Bjelogrlić, Nebojša Glogovac, Miloš Timotijević, Jovana Stojiljković, Srđan Todorović, Bogdan Diklić, Aleksandar Berček, Hristo Shopov, Ivaylo Zahariev
  • Žanr: akcija, drama
  • Trajanje: 125 min.
  • Termini: 16:00, 18:30, 19:00, 21:00, 21:30  + sub/ned 13:30

Bohemian Rhapsody

  • Režiser: Bryan Singer
  • Glumci: Rami Malek, Ben Hardy, Gwilym Lee, Joe Mazzello, Lucy Boynton
  • Žanr: drama, biografski, muzički
  • Trajanje: 134 min.
  • Termini: 18:45

Fantastično putovanje u Oz 3D sinh

  • Režiser: Fyodor Dmitriev, Darina Shmidt
  • Glumci: sinhronizovano
  • Žanr: animirana avantura
  • Trajanje: 91 min.
  • Termini:  sub/ned 11:30, 13:40

Stopalići 3D sinh

  • Režiser: Karey Kirkpatrick, Jason Reisig
  • Glumci: sinhronizovano
  • Žanr: animirana avantura
  • Trajanje: 96 min.
  • Termini: sub/ned 12:15

Hotel Transilvanija 3 3D sinh

  • Režiser: Genndy Tartakovsky
  • Glumci: sinhronizovano
  • Žanr: animirani, avantura
  • Trajanje: 97 min.
  • Termini: sub/ned 11:40

PODIJELI

Ostavi komentar

Unesite vaš komentar!
Unesite ime!