Neven Subotić teško povrijeđen na utakmici (VIDEO)

711

Srpski fudbaler Neven Subotić teško je povrijeđen na susretu Sent Etjena i Bordoa, nakon što ga je golman Stefan Rufije “pokupio” koljenom u letu.

Srpski štoper je zadobio težak udarac u predjelu glave, a u toj akciji je Džimi Brijand postigao gol i poravnao rezultat u 22. minutu (1:1).

Dok su igrači Bordoa slavili pogodak, cijeli stadion je u nevjerici gledao šta se događa. Subotić je ležao u lokvi krvi bez svjesti, sa otvorenom arkadom.

Ljekarski tim je nekoliko minuta pokušavao da povrati Srbina, da bi u 29. minutu Subotić napustio teren. Na vrat mu je stavljena kragna, a kada je prebačen na nosila glava mu je bila fiksirana posebnom zaštitnom kacigom. Odmah je prebačen u ambulantna kola, a potom u bolnicu.

Po završetku utakmice prve informacije o njegovom stanju otkrio je trener Sent Etjena, Žan Luj Gase.

– Neven Subotić će ostati ovdje u bolnici. Doktor je preporučio da ostane nekoliko dana, kako bi uvidjeli njegovo stanje – rekao je trener.